ukraine flag
Засновник

Роман Фелик

Український ІТ-підприємець, засновник інвестиційних та біржових проєктів, меценат. Керує Міжнародною асоціацією з блокчейн-технологій, інвестиційним Фондом, а також має благодійний проєкт та платформу онлайн-освіти. Загалом Роман Фелик працює над 11 програмними напрямами на стадії реалізації та ще кількома на стадії ідеї.

side photo

Роман один із тих людей, які завжди допомагають людям:

“Я знаю, яких страждань людям принесла війна і розумію, що я, нажаль, не в силах забрати абсолютно всі біди. Та я зроблю все можливе, щоб допомогти людям, оскільки гуманітарна ситуація, яка є зараз у багатьох прифронтових містах негативно впливає на життя людей протягом тривалого часу.   Велика кількість невинних людей втрачають майно, проходять через розлучення з близькими. Я відчуваю, що хочу та можу допомогти зменшити страждання людей і забезпечити їх основні потреби.”

З початку повномасштабного вторгнення збройних сил рф на територію суверенної України постраждала велика кількість українського населення і залишилась без можливості задовольнити свої найнагальніші потреби. 

Внаслідок жорстокої військової агресії рф житло українців та інфраструктурних об’єктів зазнали руйнації, мільйони родин вимушені були покинути свої домівки. Велика кількість людей: осіб похилого віку, інвалідів та соціально незахищених верств населення залишилися без особистих речей, харчових продуктів, засобів особистої гігієни, ліків та інших засобів для існування. 

Тому перед бізнесменом та благодійником Романом Феликом постала задача допомогти людям у такий складний час.  Він став засновником Благодійного Фонду імені Романа Фелика, який допомагає людям, що опинилися в складних життєвих обставинах, внаслідок військових дій на території України.

Для Романа, благодійність є важливим інструментом для підтримки людей, які потребують допомоги, враховуючи неможливість населення під постійними обстрілами самостійно забезпечити себе продуктами харчування через ускладнену логістику та порушення поставок.

На даний час Фонд здійснює допомогу у трьох напрямах: 
  • Нагальні потреби населення деокупованих і прифронтових зон - Фонд надає гуманітарну допомогу жителям звільнених територій та прифронтових зон, оскільки саме там люди найбільше потребують необхідних медикаментів, засобів гігієни, харчових продуктів, теплого одягу та інших базових речей
  • Допомога внутрішньо переміщеним особам - ми дбаємо про людей, які були вимушені покинути свої домівки, або взагалі залишились без них через військову агресію рф. Внутрішньо переміщені особи отримують необхідні базові речі, як необхідний одяг, харчові продукти, медикаменти. 
  • Допомога територіальним громадам та органам місцевого самоврядування - Фонд регулярно контактує з територіальними громадами та місцевими адміністраціями як на деокупованих та прифронтових зонах, так і на інших територіях України, щоб виявити  загальні потреби, потреби населення чи внутрішньо переміщених осіб і надати необхідну допомогу. 

“Я чітко розумію відповідальність, яку я на себе беру і впевнений, що ми разом з моєю командою впораємося, ми будемо допомагати та забезпечувати засобами першої необхідності населення, яке постраждало від воєнних дій. Ми зробимо все, щоб підтримати людей в такий складний час”